Rezervace
Mobil: +420 774 484 013

O nás

Pytloun HotelFirma Pytloun působí na trhu od roku 2003, kdy poskytovala ubytování dělníkům pouze v jedné bytové jednotce. Z malé firmy se během pěti let stal jeden z největších ubytovatelů v Liberci. V současné době nabízíme celkem 300 lůžek ve dvou hotelech a čtyřech penzionech a provozujeme dvě stylové restaurace.

Naším hlavním cílem je poskytovat co nejkvalitnější ubytování za cenu nižší než u konkurence a kvalitní a chutnou kuchyni jak v rámci provozu v našich restauracích, tak při zajišťování různých cateringových akcí. Abychom svého cíle dostáli, pečlivě vybíráme dodavatele a snižujeme náklady tam, kde je to možné a šetříme tam, kde je to efektivní bez toho, aby náš zákazník tuto skutečnost pocítil. Vybavení a styl pokojů je velmi citlivě zaměřen na klienta a vystihuje jeho potřeby. Firma spolupracuje s celou řadou odborníků z řad architektů a interiérových designerů, kteří nám pomáhají docílit toho, aby se u nás zákazník cítil příjemně.

V roce 2008 jsem do naší nabídky zařadili také cateringové služby - Catering Pytloun s nabídkou kompletního cateringového servisu pro organizaci firemních a rodinných večírků, oslav, konferencí, rautů a dalších akcí dle Vašich představ a požadavků.

Zpracovávám...